تعاونی سپاشهر چیتگر


منطقه 22 تهران دارای تعداد بسیار زیادی برج لوکس و مجلل است که فرصتی بسیار ویژه را در اختیار سرمایه گذاران عزیز قرار می دهد. 

تعاونی سپاشهر  ( تعاونی ابنیه شهر سابق ) یا همان تعاونی توسعه و عمران انصار سپاشهر یکی از شرکت هایی است که سرمایه گذاران آن را با نام پروژه برج بانک ملی، برج دیپلمات و برج سفیر ا می شناسد.

 

پروژه مرتبط :

   پروژه دیپلمات    پروژه کامرانیه k2     پروژه بانک ملی
 

پروژه الهیه سپاشهر


پروژه الهیه و فرشته سپاشهر یکی از برج های بسیار لوکس در منطقه 22 تهران است که زیر نظر تعاونی مسکن عمران توسعه سپاشهر در حال ساخت می باشد. 

دسترسی و سرمایه گذاری بر روی این پروژه مجلل به شما کمک می کند که فرصت سرمایه گذاری بسیار ایده آل را بدست بیاورید. 

 

جهت استعلام قیمت واحدهای این برج لوکس با مشاورین کلبینو تماس بگیرید. 

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243

 

 


پروژه S2 سپاشهر


پروژه سفیر 1 (s2) سپاشهر یا همان برج سفیر 1  یکی از برج های بسیار متفاوت در منطقه 22 تهران است که رزومه ای بسیار درخشان را برای خود به ثبت رسانده است. 

این برج در شمالی ترین قسمت مروارید شهر قرار دارد و دارای چشم اندازی فوق العاده زیبا و عالی می باشد. این برج در 31 طبقه ساخته شده و تمامی امکانات رفاهی برای این برج ها طراحی شده است. بنابراین با یک تماس با کلبینو می توانید اطلاعات جامعی را در خصوص این برج ها بدست بیاورید.


پروژه K2 سپاشهر


 پروژه کامرانیه k2 در 30 طبقه ساخته شده است. این پروژه متراژی بین 100 تا 140 متر دارد و هر یک از طبقات این برج شامل 6 واحد می باشد. این پروژه که آن را با پروژه سفیر 2 می شناسند، در منطقه ای خوش آب و هوا و در محله ای بسیار آرام و ساکت قرار دارد. 

نما و دکوراسیون به کار رفته در پروژه K2 سپاشهر یکی از بی نظیرترین و مقاوم ترین نمای داخلی و بیرونی را شامل می شود.


قیمت پروژه های تعاونی سپاشهر چیتگر


تعاونی سپاشهر چیتگر برای ساخت پروژه های خود از بهترین مصالح ساختمانی استفاده می کند و تمامی مراحل ساخت این پروژه زیر نظر مهندسین بسیار باتجربه و متخصص انجام می پذیرد.

به همین دلیل طبیعی است که قیمت پروژه های تعاونی سپاشهر بالاتر از سایر آپارتمان ها باشد. این پروژه با بهره گیری از مقاوم ترین مصالح ساخته شده و در برابر عوامل طبیعی همچون زلزله مقاومت بالایی دارد. 

جهت اطلاع از شرایط و قیمت روز و دقیق لوکس ترین واحدهای ساخته شده توسط این تعاونی با مشاورین کلبینو تماس حاصل نمایید.

شماره دفتر کلبینو : 

021-48243


دسترسی به برج های سپاشهر


برج های سپاشهر در بهترین موقعیت منطقه 22 تهران ساخته شده است. به همین دلیل سرمایه گذاران و ساکنین این پروژه می توانند از طریق بزرگراه تهران کرج، آزادگان و همت به این برج ها دسترسی پیدا کنند.

 همچنین به دلیل گسترش امکانات برج های سپاشهر وسایل نقلیه عمومی متعددی همچون مترو، اتوبوس و تاکسی نیز برای این منطقه در نظر گرفته شده است.

 

تمامی حقوق برای کلبینو محفوظ است .